Lucica Kucharec

Aplikantka radcowska

Aplikantka radcowska w TC Kancelaria Prawna. Aplikantka radcowska przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych we Wrocławiu.

Absolwentka prawa oraz prawa w biznesie w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu.

Posiada wieloletnie doświadczenie w obsłudze spółek działających przede wszystkim w Rumunii, ale również w całej Europie.

Zakres obsługi obejmował doradztwo w prowadzeniu działalności gospodarczej na terenie Rumunii w branży HR, e-commerce, tworzyw sztucznych z recyklingu czy wyrobów hutniczych.

Prowadzi kompleksową obsługę klientów zagranicznych w zakresie odzyskiwania należności na drodze sądowej.

Biegle zna język rumuński, w tym prawniczy. Posługuje się również językiem angielskim, francuskim i hiszpańskim.

© 2022 tckancelaria.eu | Polityka prywatności | Polityka cookies
Design Proformat
Kontakt
Oceń nas
Jak oceniasz naszą stronę?*
Administratorem Twoich danych osobowych, przekazanych w powyższym formularzu jest Transcash Kancelaria Prawna Baranowski Sp.k. z siedzibą we Wrocławiu (kod pocztowy 53-146), przy ul. Racłwickiej 2-4, NIP 896 158 82 86. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką prywatności - przesyłając powyższy formularz oświadczasz, że zapoznałeś się z jej treścią.

Formularz kontaktowy    Administratorem Twoich danych osobowych, przekazanych w powyższym formularzu jest Transcash Kancelaria Prawna Baranowski Sp.k. z siedzibą we Wrocławiu (kod pocztowy 53-146), przy ul. Racłwickiej 2-4, NIP 896 158 82 86. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką prywatności - przesyłając powyższy formularz oświadczasz, że zapoznałeś się z jej treścią.