Beata Gądek

Radca prawny

Radca prawny w TC Kancelaria Prawna, absolwentka Prawa na Uniwersytecie Wrocławskim, ukończyła aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Wałbrzychu zakończoną pozytywnym wynikiem egzaminu radcowskiego i uzyskaniem uprawnień do wykonywania zawodu radcy prawnego.

Posiada szeroką wiedzę w zakresie opiniowania warunków umów przewozu.

Doradza przedsiębiorcom w sporach sądowych na gruncie Konwencji CMR oraz prawa przewozowego.

© 2022 tckancelaria.eu | Polityka prywatności | Polityka cookies
Design Proformat
Kontakt
Oceń nas
Jak oceniasz naszą stronę?*
Administratorem Twoich danych osobowych, przekazanych w powyższym formularzu jest Transcash Kancelaria Prawna Baranowski Sp.k. z siedzibą we Wrocławiu (kod pocztowy 53-146), przy ul. Racłwickiej 2-4, NIP 896 158 82 86. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką prywatności - przesyłając powyższy formularz oświadczasz, że zapoznałeś się z jej treścią.

Formularz kontaktowy    Administratorem Twoich danych osobowych, przekazanych w powyższym formularzu jest Transcash Kancelaria Prawna Baranowski Sp.k. z siedzibą we Wrocławiu (kod pocztowy 53-146), przy ul. Racłwickiej 2-4, NIP 896 158 82 86. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką prywatności - przesyłając powyższy formularz oświadczasz, że zapoznałeś się z jej treścią.