Strona główna » Strefa wiedzy » Informacje prawne » Bezpłatny poradnik “Kary umowne w zleceniach transportowych”

Bezpłatny poradnik “Kary umowne w zleceniach transportowych”

31 maja, 2023
Udostępnij:

Zapraszamy do pobrania bezpłatnego poradnika „Kary umowne w zleceniach transportowych”, w którym opisujemy najważniejsze kwestie związane z umowami przewozu i zawartymi w nich zapisami kar umownych.

Znajdziecie w nim m.in. wyjaśnienia dotyczące:

 • czym jest kara umowna w świetle przepisów prawa,
 • jaka może być jej wysokość,
 • czy kary umowne ulegają przedawnieniu.

Najbardziej rozbudowanym rozdziałem jest ten, w którym podajemy przykłady kar umownych z dokładnym omówieniem ich zasadności w świetle prawa.

Odnieśliśmy się również do częstych problemów, z jakimi możecie się zetknąć na swojej drodze:

 • opóźnienie w dostawie niewynikające z winy przewoźnika,
 • odstąpienie od umowy przez przewoźnika,
 • co zrobić z ładunkiem po odstąpieniu od umowy.

Pobierz bezpłatny poradnik i dowiedz się, na co zwrócić szczególną uwagę przed podpisaniem umowy przewozu.

Zapraszamy!

Zobacz także:

Napisz do nas

lub

zadzwoń na infolinię  Administratorem Twoich danych osobowych, przekazanych w powyższym formularzu jest Transcash Kancelaria Prawna Baranowski Sp.k. z siedzibą we Wrocławiu (kod pocztowy 53-146), przy ul. Racłwickiej 2-4, NIP 896 158 82 86. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką prywatności - przesyłając powyższy formularz oświadczasz, że zapoznałeś się z jej treścią.

  © 2022 tckancelaria.eu | Polityka prywatności | Polityka cookies
  Design Proformat
  Kontakt
  Oceń nas
  Jak oceniasz naszą stronę?*
  Administratorem Twoich danych osobowych, przekazanych w powyższym formularzu jest Transcash Kancelaria Prawna Baranowski Sp.k. z siedzibą we Wrocławiu (kod pocztowy 53-146), przy ul. Racłwickiej 2-4, NIP 896 158 82 86. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką prywatności - przesyłając powyższy formularz oświadczasz, że zapoznałeś się z jej treścią.

  Formularz kontaktowy   Administratorem Twoich danych osobowych, przekazanych w powyższym formularzu jest Transcash Kancelaria Prawna Baranowski Sp.k. z siedzibą we Wrocławiu (kod pocztowy 53-146), przy ul. Racłwickiej 2-4, NIP 896 158 82 86. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką prywatności - przesyłając powyższy formularz oświadczasz, że zapoznałeś się z jej treścią.